Úterý, 7 května, 2024
DomůNovinkyDosud nejkvalitnější fotografie připravovaného superandroidu LG Nexus

Dosud nejkvalitnější fotografie připravovaného superandroidu LG Nexus

Podívejte se na dosud nejkvalitnější fotografie připravovaného nového Nexusu. Pro Google ho vyrobí vůbec poprvé společnost LG. K oficiálnímu představení čtvrté generace Nexusu dojde 29. října, napsal francouzský deník Le Figaro.

Vyfocený prototyp běží na Androidu 4.1.2 Jelly Bean (prodávaný ale bude telefon pravděpodobně s verzí 4.2; pozn. red.) a má dotykový displej s diagonálou 4,7 palce. Rozlišení je 768 × 1280 bodů. Potvrzují se také spekulace o čtyřjádrovém procesoru a 2 GB operační paměti.

V testovacím vzorku měla uživatelská paměť velikost pouze 8 GB. Snad bude také k dostání alespoň verze s dvojnásobkem paměti. Zadní kamera zvládne pořizovat fotografie v rozlišení osm megapixelů.

Již brzy bychom se vedle dalších fotografií měli dočkat také preview nového Nexusu. Pracovníci běloruského webu Onliner, kterým se vzorek dostal do rukou, to alespoň ve svém článku slibují.

[dmalbum path=“/wp-content/uploads/dm-albums/Nexus4/“/]

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře