Sobota, 11 května, 2024
DomůNovinkyApple iPhone 4 ležel půl roku na dně jezera. Zajímavé však je,...

Apple iPhone 4 ležel půl roku na dně jezera. Zajímavé však je, že dále funguje

Ken Hovanes utopil svůj iPhone 4 v jezeře, dva metry od břehu. Telefon se ani nesnažil zachránit, zdálo se mu to zbytečné a raději si zakoupil nový. Za půl roku, když hladina opadla, se ho ze zvědavosti vydal najít. Našel ho na stejném místě, kde mu vypadl. Zajímavé však bylo, že dále fungoval.

Jak můžete vidět na obrázcích, došlo sice k poškození displeje, vypouklý je také zadní skleněný kryt a na některých místech je patrná koroze, ale mobil stále funguje.

Co je ale ještě zajímavější, je to, že tento uživatel není jediný, komu se něco podobného přihodilo. V diskuzi na serveru Reddit, který o dnešní zprávě napsal, se o svůj příběh podělil s ostatními také další člověk, na důkaz svých slov přiložil fotografii.

Na displeji iPhonu 3G se nachází prakticky identický artefakt. Tento mobilní telefon údajně přežil v zimě čtyři měsíce na dně venkovního bazénu.

[dmalbum path=“/wp-content/uploads/dm-albums/Water/“/]

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře