Pátek, 21 června, 2024
DomůNovinkyDolphin Browser Beta 1.2 podporuje Android 4.2 a nabízí rychlejší načítání webových...

Dolphin Browser Beta 1.2 podporuje Android 4.2 a nabízí rychlejší načítání webových stránek

Dolphin Browser je jeden z nejlepších webových prohlížečů pro Android, který často maže nedostatky, které má standardní vestavěný prohlížeč. Není proto divu, že jej předchází pověst nejlepšího mobilního prohlížeče. Právem? Asi ano!

Jedna z největších killer-feature tohoto programu je velmi vyspělá podpora konfigurovatelných gest. Vývojáři navíc pružně reagují na odezvu uživatelů a objevené nedostatky bleskurychle opravují. V sobotu byla uvedena zatím poslední aktualizace, která přinesla několik vylepšení, zejména pak podporu Androidu 4.2.x. Woo hoo 🙂

To ale samozřejmě není vše. Nová verze také opravila chybu, kdy se častokrát stávalo, aniž by uživatel chtěl, že se při prohlížení stránek omylem zobrazil pravý nebo levý postranní panel.

Vývojáři se dále zaměřili na ještě rychlejší načítání webových stránek, zapracovali na kompatibilitě pro doinstalovatelné doplňky a vylepšili stabilitu v anonymním režimu a také adresní řádek, který je nyní optimalizován pro všechny tablety s Androidem.

Stahujte:

[dmalbum path=“/wp-content/uploads/dm-albums/DHD/“/]

Předchozí článek
Další článek
Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře