Sobota, 22 června, 2024
DomůNovinkyDíváme se na fotografie nového iPhonu 6?

Díváme se na fotografie nového iPhonu 6?

Pravděpodobně se díváme na nový iPhone 6. Tyto fotografie zveřejnil server theverge za pomoci známého člověka jménem Sonny Dickson. Právě on na svém Twitteru ukázal několik dílů z telefonu iPhone 5C a nových Retina displejů pro iPad, které se později potvrdily jako pravdivé.

Aktuálně před sebou máme zařízení, které by mohlo odpovídat novému iPhone. Nicméně se může jednat také o nový iPod touch případně jiné zařízení. Je však zjevná větší velikost displeje oproti stávajícím iPhonům. Ta by měla narůst dle spekulací na 4,7 a 5,7 palce. Nový iPhone by mohl potvrzovat touch ID senzor. Tento fakt také podmiňuje zlatá barevná varianta, která se v minulém roce u iPhone 5S objevila.

Když se blíže podíváme na první fotografii, tak se dokonce může zdát, že se jedná o nový Samsung než Apple. Tento úsudek zakládám na podobnosti vrchní zaoblené strany s Galaxy S III. Je vidět, že obě společnosti se stále designově inspirují. Podobný styl zaoblení má také již nová řada iPodů touch.

iPhone 6 (4) iPhone 6 (3) iPhone 6 (2) iPhone 6

Tomáš Rygl
Tomáš Rygl
Inženýr vysoké školy zaměřené na ekonomii, který je fanouškem mobilních technologií. Mezi nejoblíbenější společnosti Tomáše patří Google, Samsung a Apple.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře