Pátek, 19 dubna, 2024
DomůNovinkyAngry Birds Stella bude nové dobrodružství s naštvanými ptáčky

Angry Birds Stella bude nové dobrodružství s naštvanými ptáčky

Herní vydavatelství Rovio na svém twitterovém účtu oznámilo, že připravuje novou hru s nakrknutými opeřenci. Zveřejněn byl také první obrázek, který ukazuje, že se možná dočkáme úplně něčeho nového.

Finské studio si moc dobře uvědomuje, že jejich zatím poslední mobilní titul Angry Birds Go!, který je doslova napěchován mikrotransakcemi, u hráčů příliš neuspěl.

Zbytečně agresivní obchodní model spoustu z nich od hraní jinak graficky pěkné závodní arkády zcela odradil. A my se jim vůbec nedivíme.

Pošramocenou reputaci vývojářů by měla napravit chystaná novinka s názvem Stella. Zda v ní usedneme za volant anebo budeme opět vystřelovat ptáky z praku, jako v úvodních dílech série (což se zdá pravděpodobnější), prozatím s jistotou nevíme.

Nová hra by měla přinést velké dobrodružství a v portálech App Store, Google Play a Windows Phone App Store se objevit brzy, slibují vývojáři.

angry-birds-stella-140154

irbirds

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře