Čtvrtek, 11 dubna, 2024
DomůNovinkyDiscovery a Google odvysílají seriál ve virtuální realitě

Discovery a Google odvysílají seriál ve virtuální realitě

Discovery a Google zahájí vysílání průlomového seriálu Discovery TRVLR, na kterém pracovaly VR týmy obou společností. První kapitolu tohoto seriálu budou diváci moci zhlédnout v pátek 3. listopadu, a to výhradně přes YouTube, stránky DiscoveryVR.com nebo přes aplikaci Discovery VR.

Seriál Discovery TRVLR se skládá ze sedmi kapitol, z nichž každá zkoumá jiný kontinent. Epizody zaměřují na místní obyvatele, např. Guru, Renegade (Odpadlík), Entertainer (Bavič) a Explorer (Průzkumník), kteří se s vámi podělí o své rituály, tradice a úkoly, které jsou součástí jejich kultury. Každá z kapitol o Severní Americe, Jižní Americe, Asii, Africe, Evropě a Austrálii se skládá ze šesti epizod, jen kapitola zaměřená na Antarktidu obsahuje pouze dvě epizody. Celkem seriál čítá 38 epizod.

Discovery TRVLR bude možné sledovat ve virtuální realitě pomocí brýlí Google Daydream View nebo jednoduchých brýlí Cardboard. Diváci si ho také budou moci pustit na webu, na zařízeních podporujících mobilní operační systémy Android a iOS. Trailer na „Discovery TRVLR“ si můžete pustit níže:

Zdroj: Google

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře