České Mashinky jsou nejprodávanější hrou na Steamu


České Mashinky jsou nejprodávanější hrou na Steamu

Po dlouhých osmi letech český vlakový tycoon Mashinky dorazil v rámci programu Předběžného přístupu (Early Access) na službu Steam a vy si tak můžete vyzkoušet, jak se projekt vývojáři Janu Zelenému povedl.

Mashinky je strategická hra s vlaky. Vaším úkolem bude vytvořit prosperující železniční impérium na procedurálně generovaných mapách. Hra kombinuje realistickou grafiku, schématický konstrukční režim a herní pravidla inspirovaná deskovými tituly.

Ambiciózní český titul zatím obsahuje dvě ze sedmi historických epoch. V tuto chvíli se Zelený soustředí na vybalancování herních pravidel, odstranění chyb a optimalizaci hry. Mezitím vývojář také plánuje pokračovat i v práci na nových mechanikách (jako je implementace hry pro více hráčů) a dalším obsahu.

Vydání plné verze hry je v plánu nejdříve na rok 2019. V režimu Předběžného přístupu ve službě Steam tedy Mashinky zůstanou po dobu až dvou let.

Na Steamu hru najdete po kliknutí na tento odkaz. Pro úplnost ještě dodejme, že v obchodě Valve Mashinky aktuálně drží první příčku v prodejnosti, což je bezesporu obrovský úspěch.

The following two tabs change content below.
Mirek Kočí

Mirek Kočí

Nadšenec do mobilních telefonů a šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz, Deník.cz a přispíval do rubriky Moderní život tištěného časopisu Týden. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.Diskuze: České Mashinky jsou nejprodávanější hrou na Steamu


Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *Pocket
0Shares
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.