Čtvrtek, 11 dubna, 2024
DomůNovinkyDíky ČEZ si můžete dobít zdarma smartphone během nákupů v obchoďáku

Díky ČEZ si můžete dobít zdarma smartphone během nákupů v obchoďáku

Ve spolupráci s projektem ChargeBox firma ČEZ rozšiřuje počet míst, na kterých můžete bezplatně dobít svůj mobilní telefon bez ohledu na značku nebo operátora.

ČEZ oblékl do svých oranžových barev čtyři již fungující dobíjecí stanice ChargeBox v obchodních centrech Olympia Teplice, Galerie Fénix Praha, Olympia Mladá Boleslav a Nisa Liberec, kde navíc jedna dobíjecí stanice mobilních telefonů přibyla.

Místo pro bezpečné dobití telefonu během nakupování mohou ode dneška lidé najít také na Moravě v OC Frýda ve Frýdku Místku, ve východních Čechách v nákupním centru Futurum Hradec Králové, v západních Čechách v Olympia Plzeň, v severních Čechách ve Forum Ústí nad Labem, ve středních Čechách ve Futurum Kolín a v Praze v DBK na Budějovické a hned na dvou místech v obchodním centru Nový Smíchov.

V nejbližších dnech budou nainstalovány i poslední dva chystané ChargeBoxy v OC Grand Pardubice a v nákupním centru Central Kladno. Přehledná mapa dobíjecích stanic ČEZ pro mobilní telefony je k dispozici na webových stránkách.

chargebox_cez

Každá dobíjecí stanice je vybavena šesti uzamykatelnými přihrádkami s adaptéry pro nabíjení nejpoužívanějších typů mobilních telefonů, tabletů, herních konzolí, fotoaparátů, MP3 přehrávačů nebo GPS navigací.

Pro nabíjení nejsou potřeba peníze ani žádné kabely a sejfová vložka se speciálním klíčem navíc zajišťuje bezpečí přístrojů po dobu, co se jejich majitelé bezstarostně věnují nakupování nebo relaxaci v obchodním centru.

Zdroj: ČEZ TZ

 

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře