Pondělí, 22 dubna, 2024
DomůNovinkyDiablo IV oficiálně oznámeno! Podívejte se na trailer a první gameplay video

Diablo IV oficiálně oznámeno! Podívejte se na trailer a první gameplay video

Studio Blizzard Entertainment na akci Blizzcon 2019 oznámilo hru Diablo IV, která se odehrává mnoho let po událostech třetího dílu, kdy se probouzí zcela nové zlo. Výbornou zprávou přitom je, že jsme se dočkali nejen parádního CGI traileru, ale také ukázek přímo z hraní a dalších podrobností.

Dle vývojářů Diablo IV bude daleko temnější, než předchozí díly, což se projeví na atmosféře, čímž dá čtyřka vzpomenout na druhý díl. Hra nabídne online sdílený svět a nelineární příběhovou kampaň, ale také PvP zóny, kdy budete moci obchodovat s jinými hráči, případně si s nimi zabojovat.

Mezi hratelnými postavami bude barbar, druid nebo kouzelnice, s nimiž půjde hrát sólo nebo v kooperaci, která je pro sérii důležitá. Těšit se fanoušci Diabla mohou i na náhodné záludné dungeony, zcela nové nepřátele a také nové výzvy. Hlavním padouchem v „čtyřce“ nebude Diablo, ale královna sukub Lilith.

Diablo IV vyjde na PC, Playstation 4 a Xbox One. Datum vydání zatím není známo.

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře