Pátek, 12 dubna, 2024
DomůNovinkyApple vydal finální iOS 13.2 s podporou Deep Fusion

Apple vydal finální iOS 13.2 s podporou Deep Fusion

Nejnovější verze operačního systému iOS 13, která nese číselné označení 13.2, přináší systém Deep Fusion pro fotoaparáty nových iPhonů. Ten umožňuje na vybraných telefonech společnosti Apple pořizovat fotky s nesrovnatelně lepším prokreslením textur, dynamickým rozsahem a detaily za středního a slabého osvětlení. Kromě toho se uživatelé dočkali i více jak 70 nových emotikon a podpory nových sluchátek.

Aktualizace iOS 13.2 má velikost přes 500 MB a stahovat ji můžete prostřednictvím, nastavení vašeho iPhonu. Největší novinkou je již zmiňovaný systém Deep Fusion pro nové iPhony 11, který naplno využívá možností procesoru A13 Bionic, konkrétně pak Neural Enginu. V rámci iOS 13.2 se dále můžete těšit i na nové emotikony, oznamování zpráv v AirPods, podporu pro AirPods Pro, podporu směrovačů v HomeKitu nebo nové nastavení soukromí pro asistentku Siri.

Update také obsahuje opravy chyb, např. řeší problém s nefunkčním vyplňováním hesel či se zobrazováním telefonního čísla namísto jména z kontaktů, a přináší i možnost změnit rozlišení videa přímo ve fotoaplikaci, což v předchozích verzích nebylo možné.

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře