Pondělí, 15 dubna, 2024
DomůNovinkyDětské tablety v designu Maxipsa Fíka s ještě větším množstvím vzdělávacích aplikací

Dětské tablety v designu Maxipsa Fíka s ještě větším množstvím vzdělávacích aplikací

Značka GoGEN uvádí na trh tři nové modely dětských tabletů Maxipsa Fíka, takzvaných MAXPADŮ, které jsou určeny dětem ve věku od 3 do 10 let. Tablety přichází s ještě větším množstvím zábavných vzdělávacích aplikací a her v českém jazyce.

Děti se snadno naučí rozpoznávat barvy či zvířátka, potrénují si hudební cítění nebo si procvičí abecedu, angličtinu, matematiku, výslovnost a dopravní značky.

Tablety obsahují také rozšířenější možnost rodičovské správy. Nejen že lze dítěti nastavit dobu používání tabletu a povolit mu jen určité aplikace, ale nově můžete vytvořit několik dětských účtů nebo potomkům omezit internet jen na určité internetové stránky.

Tři nové MAXPADY se liší softwarovou výbavou a fyzickými parametry. Čím lepší výbava, tím je tablet vhodnější pro starší děti, které dokáží plně využít jeho potenciál. Ve výukových aplikacích se však tablety neliší. Do všech modelů si lze bezplatně stáhnout jakoukoliv z nich, a to ze stránek www.maxipes.cz. Můžete si tak nainstalovat přesně ty aplikace, které se vám líbí a hodí.

Všechny tablety jsou vybaveny tvrzeným sklem a na dotek příjemným silikonovým pouzdrem, díky čemuž jsou méně náchylné k poškození. MAXPADY jsou vyzdobeny postavičkami z oblíbené pohádky Maxipes Fík, které naleznete jak na jejich zadní straně, tak i v obsahu.

Pokud však z tabletu sejmete silikonový přebal, zasadíte jej do běžného tabletového pouzdra a zvolíte rodičovský mód, v minutě zařízení proměníte na zcela „dospělácký“ a elegantní Android tablet.

Nové MAXPADY lze zakoupít v internetových obchodech kasa.cz, eproton.cz, nebo euronics.cz a v síti elektro prodejen EURONICS.

GoGEN MAXPAD7 G2 (v modré nebo růžové barvě)

Cena od: 2 299 Kč

•        Tablet je určen pro uživatele od 3 do 10 let. Pastelové barvy přístroje a přední kamera jsou vhodné i pro ty nejmenší. K rozvoji dětí nabízí zdarma 10 zábavných výukových aplikací v češtině od lidových písniček, přes poznávání věcí kolem nás až po logopedii, samozřejmostí je i české menu. Rodičům umožňuje plnou kontrolu nad tím, které aplikace děti mohou využívat a kolik času s přístrojem stráví. Tablet je zabalen do praktického silikonového pouzdra pro pohodlné uchopení a vyšší odolnost.

GoGEN MAXPAD7 G2 růžový_product foto 1

GoGEN MAXPAD7 G3 (v růžové nebo žluto modré barvě)

Cena od: 2 599 Kč

•        Tento tablet mohou bez problémů používat děti od 3 do 10 let, kteří už možná ocení displej s vysokým rozlišením a přední i zadní kameru. K rozvoji dětí přístroj nabízí zdarma 10 zábavných výukových aplikací v češtině od lidových písniček, přes poznávání čísel, dopravních značek až po logopedii, samozřejmostí je i české menu. Rodičům umožňuje také plnou kontrolu nad tím, které aplikace děti mohou využívat a kolik času s tabletem stráví. MAXPAD G3 t je zabalen do praktického silikonového pouzdra pro pohodlné uchopení a vyšší odolnost.

GoGEN MAXPAD7 G3 růžový_product foto 3

GoGEN MAXPAD9 G1 (v růžové nebo modré)

Cena od 2 999 Kč

•        Starší děti rády využijí 9″ displej s vysokým rozlišením a přední i zadní kameru. K rozvoji dětí nabízí zdarma 10 zábavných výukových aplikací v češtině od početních úloh, přes logopedii až po výuku anglických slovíček, samozřejmostí je i české menu. Rodičům umožňuje také plnou kontrolu nad tím, které aplikace děti mohou využívat a kolik času s přístrojem stráví. Tablet je zabalen do praktického silikonového pouzdra.

GoGEN MAXPAD9 G1 modrý_product foto 4

 

Zdroj: GoGENTZ

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře