Neděle, 14 dubna, 2024
DomůNovinkyMezi deset nejlepších her podle časopisu TIME a Hideo Kojimy patří i...

Mezi deset nejlepších her podle časopisu TIME a Hideo Kojimy patří i dvě mobilní hry

Není to tak dávno, kdy mobilní hry stály na okraji zájmu ještě více, nežli hry klasické. Tato situace se přitom rok od roku vylepšuje, což dokazuje třeba i nový seznam nejlepších her roku 2014, který sestavil magazín TIME společně s věhlasným herním vývojářem Hideo Kojimou.

Mezi deset nejlepších her roku 2014 podle magazínu TIME s Hideo Kojimou (tvůrce spousty úspěšných her včetně kultovní Metal Gear Solid) v zádech patří plošinovka Velocity 2X, bláznivá akční hra Sunset Overdrive, tuhá plošinovka Shovel Knight, akční hra Middle-earth: Shadow of Mordor, závodní hra Mario Kart 8, karetní fantasy hra Hearthstone: Heroes of Warcraft, hardcore akční RPG Dark Souls II, hororová hra Alien: Isolation a dále dvě mobilní hry.

První z mobilních her žebříčku je výborná puzzle hra Monument Valley, která se umístila na celkovém 7. místě, tou druhou je pak karetní adventurka 80 Days, která se dostala rovnou na první místo celého žebříčku. Zdá se vám to neuvěřitelné? Potom si žebříček nejlepších her podle TIME také prolistujte.

Lucie Jiříková
Lucie Jiříková
Redaktorka na volné noze se zájmem o mobilní technologie, videohry, knihy, sport a zdravý životní styl.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře