Sobota, 22 června, 2024
DomůNovinkyDeník pacienta: Aplikace pro Android a iOS, díky které budete mít přehled...

Deník pacienta: Aplikace pro Android a iOS, díky které budete mít přehled nad svým zdravotním stavem

Jste hodně nemocní, pojídáte spousty prášků, nebo jste prostě jen rodič, který musí mít přehled o zdravotním stavu celé své rodiny? Ať už na vás sedí jen jediná formulace, vaši situaci by vám může ulehčit aplikace Deník pacienta. Co umí? 

Deník pacienta je česká aplikace určená pro častěji nemocné pacienty a lidi, kteří trpí nemocemi jako je cukrovka, močová inkontinence, epilepsie, hypertenze a další srdeční choroby. Pro tyto pacienty je uvnitř aplikace přichystán obecný modul, kam si lze zapisovat nejrůznější poznámky včetně nutnosti užívání léků, plus speciální moduly pro konkrétní choroby, do nichž pak můžete zaznamenávat specifické projevy, jako například datum posledního epileptického záchvatu atd.

Sympatická je také možnost spravovat hned několik různých účtů najednou, nebo uchovávat další údaje jako jsou alergeny, důležité operace, výsledky vyšetření, nebo data návštěv lékařů.

Aplikace toho však umí ještě mnohem více. Při zakládání své karty můžete vložit svou krevní skupinu, prodělaná očkování včetně termínů přeočkování, seznam užívaných léků a desítky dalších informací, které vám následně mohou pomoci v krizových situacích, kdy může být rychlé vybavení konkrétní informace velmi obtížné.

Aplikace Deník pacienta je v současné době k dispozici zdarma pro platformu iOS a Android. Stáhnout si ji můžete skrze infobox níže.

denik-pacienta

denik-pacienta-1

[appbox googleplay com.b2f.patientsdiary]

[appbox appstore 653401818]

Martina Lipertová
Martina Lipertová
Redaktorka na volné noze, ale především vášnivá hráčka videoher na všech myslitelných herních platformách včetně Androidu a Applu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře