Úterý, 7 května, 2024
DomůNovinkyDejte si s přáteli soutěž o to, kdo je lepší sniper ve...

Dejte si s přáteli soutěž o to, kdo je lepší sniper ve hře Kill Shot Bravo

Umíte si poradit v každé situaci, jste nenápadní a máte ocelové nervy? Potom jste předurčeni stát se odstřelovačem. Ověřit si to můžete ve hře Kill Shot Bravo a to i se svým kamarádem.

Kill Shot Bravo je FPS hra, v níž se pustíte na nepřátelské území zničit strategické cíle a vojenské jednotky. K dispozici budete mít nejrůznější zbraně, od klasických pistolí, kulometů a brokovnic až po odstřelovací pušky, které zde mají výsostné postavení.

Jak je dobře známo, odstřelovači mohou rozhodnout vývoj celého válečného tažení. Dvě dobře mířené kulky skolí diktátora i se všemi jeho pohůnky, což dobře vědí i tvůrci hry. Mezi klasickými misemi tak najdete mise čistě pro snipery. A pokud jste na tuto činnost zaměřeni, můžete si tyto zvláštní minihry vychutnat i se svými přáteli. V Kill Shot Bravo totiž najdete šikovný multiplayer, který je postavený právě na sniperských soubojích muže proti muži (PvP). A kromě toho vás neminou ani různé výzvy a další speciální mise.

Kill Shot Bravo, jež je pokračováním populárního Kill Shot, vyšlo pro zařízení s Androidem a iOS. Hra je free-to-play.

[appbox googleplay com.hotheadgames.google.free.ks2]

[appbox appstore 979598664]

kill-shot-bravo

Martina Lipertová
Martina Lipertová
Redaktorka na volné noze, ale především vášnivá hráčka videoher na všech myslitelných herních platformách včetně Androidu a Applu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře