Defumblr: Chytrá uzamykatelná obrazovka pro chytré telefony s Androidem


Defumblr: Chytrá uzamykatelná obrazovka pro chytré telefony s Androidem

Jednou z hlavních předností Androidu je opravdu velká volnost v přizpůsobení vašeho smartphonu – vedle různých tapet a stylů, které v základu nabízí váš smartphone, si totiž můžete stáhnout pokročilé launchery, nebo například uzamykatelné obrazovky z Google Play Storu. Jednou z nich je i Defumblr.

Defumblr je naprosto unikátní uzamykatelná obrazovka, která dokáže zvýšit vaši produktivitu. Po rozsvícení smartphonu totiž okamžitě ukáže, zdali jste obdrželi nějaké emaily nebo zprávy z různých komunikačních programů. Díky tomu budete mít vždy okamžitý přehled, zdali vás někdo nesháněl. A v tomto duchu pokračuje i dále.

Zajímavou funkcí číslo 2 je zobrazování naplánovaných událostí v kalendáři, nebo třeba zajímavých novinek. Všechny vzpomínané prvky si navíc můžete přizpůsobit zcela ke svému obrazu, nebo je úplně vypustit, čímž se obrazovka patřičně zjednoduší. Ne že by to bylo třeba – Defumblr je opravdu velmi přehledná a designově pěkná aplikace, která dobře znázorňuje všechno co má.

Defumblr si můžete stáhnout z Google Play Storu a to zcela zdarma.

Defumblr Smart Lock Screen
Defumblr Smart Lock Screen
Vývojář: Delvv, Inc.
Cena: Zdarma

[dmalbum path=“/wp-content/uploads/dm-albums/defumblr/“/]

Zdroj: Android Commmunity

The following two tabs change content below.
Martina Lipertová

Martina Lipertová

Redaktorka na volné noze, ale především vášnivá hráčka videoher na všech myslitelných herních platformách včetně Androidu a Applu.Diskuze: (3)


 1. Alžběta Zapletalová

  Tak vám pěkně děkuji, hned po přečtení tohoto článku jsem si to nainstalovala, a nevšimla jsem si varování v infu u aplikace, že to nemám instalovat na Lg G4. Teď nejenom, že se toho nemůžu zbavit, nejde to ani nijak ukončit, nijak nastavit, ukazuje to hovadiny, nejde to žádným způsobem vypnout. 🙁

  • Martina Lipertová Martina Lipertová

   Dobry den, omlouvam se.

   • Alžběta Zapletalová

    Moje blbost, měli to tam napsané hned na začátku info, ať to na Lg G4 neinstalujeme. A teď po aktualizaci už to šlo vyhodit.Pocket
0Shares
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.