Pátek, 12 dubna, 2024
DomůNovinkyDeep Sleep: Ušetřete trochu šťávy ve vašem smartphonu s Androidem

Deep Sleep: Ušetřete trochu šťávy ve vašem smartphonu s Androidem

Nedostatečné výdrž baterie, rychlé vybíjení, energetická náročnost aplikací, to jsou aktuální témata, která nás trápí dennodenně. Pokud byste s tímto problémem rádi něco udělali, můžete začít instalací aplikace Deep Sleep.

Už z názvu aplikace je anglicky mluvícím čtenářům jasné, že Deep Sleep funguje na principu hlubokého spánku. Aby váš smartphone zbytečně nespotřebovával drahocennou energii, automaticky omezí konektivitu a zastaví činnost některých aplikací, které běží na pozadí telefonu. To vše samozřejmě pouze v případě, že je displej telefonu vypnutý. Pokud vám to připomnělo činnost vašeho počítače a jeho schopnost „uspat se“, potom jste na správné stopě.

Deep Sleep nabízí celkem pět stupňů hibernace, každý z nich s rozdílným rozsahem působnosti. Zatímco jeden z nich smartphone automaticky probudí každých 30 minut, druhý ho ve spánku nechá klidně celou hodinu. Během probuzení telefon samozřejmě načte všechny důležité informace, jako například zprávy z Facebooku, WhatsAppu a dalších. Jaký režim si vyberete, záleží čistě jenom na vás, na vašich možnostech a preferencích.

Celým jménem Deep Sleep Battery Saver se nachází na Google Play a to za naši oblíbenou cenu, tedy zdarma.

deep-sleep-battery-saver

[appbox googleplay com.rootuninstaller.batrsaver]

Martina Lipertová
Martina Lipertová
Redaktorka na volné noze, ale především vášnivá hráčka videoher na všech myslitelných herních platformách včetně Androidu a Applu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře