Pátek, 12 dubna, 2024
DomůNovinkyDeath Stranding vyjde na PC v roce 2020, prozradil vývojář

Death Stranding vyjde na PC v roce 2020, prozradil vývojář

Bude Death Stranding také na PC, nebo nebude? To je otázka, kterou se fanoušci už trápit nemusí, jelikož sám Hideo Kojima v uplynulých hodinách na Twitteru oznámil, že Death Stranding skutečně vyjde i na počítače. Hry bychom se na PC měli dočkat příští rok v létě, na konzoli PlayStation 4 už 8. listopadu. Slavný vývojář zároveň v tweetu poděkoval za podporu, která se jemu i celému studiu dostává.

Death Stranding je unikátní sci-fi hra, v níž se planeta ocitla na pokraji kolapsu a je na hlavním hrdinovi Samu Bridgesovi, aby se vydal skrz zpustošenou zemi a zachránil lidstvo před vyhynutím. Cíl hlavního hrdiny není malý – je nutné, aby znovu spojil izolovaná města a rozpadající se společnosti.

Hlavním poselstvím Death Stranding je nutnost vytvářet společenská pouta, která jediná mohou vést k přežití lidské civilizace. Pro úplnost dodejme, že v hlavní roli se představí Norman Reedus (The Walking Dead) a Mads Mikkelsen.

Zdroj

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře