Pondělí, 22 dubna, 2024
DomůNovinkyDead Trigger pro Android: grafika z dospělých konzolí na smartphonech již realitou

Dead Trigger pro Android: grafika z dospělých konzolí na smartphonech již realitou

Tohle je přesně ten moment, na který jsme všichni čekali. Protáhněte si prstíky, protože akční pecka Dead Trigger od Madfinger Games je již oficiálně ke stažení v Google Play. Vývojáři známí střílečkou Shadowgun nás nyní zavádějí do postapokalyptického světa plného nemrtvých a hektolitrů krve.

V Dead Trigger hrajete za odvážného hrdinu, kterému není osud lidstva lhostejný, a za pomoci neznámého muže se pokusíte hordy nemrtvých odstranit. Kromě střelných zbraní vám k jejich eliminaci pomohou také různá ?udělátka?, například sekáček či granáty, atp.

Po stránce hratelnosti a vizuálního zpracování se hra řadí vůbec k tomu nejlepšímu, co si na chytrá zařízení ? tablety a smartphony, můžete zakoupit. Ostatně přečtěte si naši dnešní recenzi, kde se dozvíte vše podstatné.

Verze pro Android přináší proti svému protějšku pro iOS několik vylepšení (jablíčkáři se jich dočkají v příští aktualizaci, která na sebe jistě nenechá dlouho čekat).

Hráči nyní mohou používat granáty, snížena byla cena jednotlivých zbraní, vylepšené byly animace, odstraněno několik chyba a přibila také mise s těžkou obtížností.

Dead Trigger pro Android stahujte z obchodu Play zde.

 

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře