Pátek, 12 dubna, 2024
DomůNovinkyDalší eso v rukávu! Samsung Galaxy S20 dostane 120Hz displej

Další eso v rukávu! Samsung Galaxy S20 dostane 120Hz displej

Již za několik týdnů se dočkáme premiéry nové řady vlajkových smartphonů Galaxy S20 (nebo S11). Příchozí telefony se mají pyšnit nejen nejlepšími fotoaparáty na trhu, ale i vysoce kvalitními displeji. Nyní vyšlo najevo, že společnost Samsung vůbec poprvé použije panely s obnovovací frekvencí 120 Hz, což potěší hlavně hráče mobilních her. S odvoláním na dobře informované zdroje to uvedl server SamMobile.

Zprávu později potvrdil i uznávaný a spolehlivý twitterový účet Ice universe, který na webu pravidelně „propálí“ co může. Displej s frekvencí 120 Hz (bude ji možné přepínat v krocích 60 Hz, 90 Hz a 120 Hz, což uleví baterii přístrojů) by přitom měly dostat všechny tři chystané varianty S20 včetně té nejlevnější.

Tisková konference společnosti Samsung se uskuteční 11. února v americkém San Franciscu, kde jihokorejský výrobce představí nejen řadu S20, ale také skládací smartphone Galaxy Fold 2 s véčkovou konstrukcí.

Zdroj

 

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře