Čtvrtek, 11 dubna, 2024
DomůNovinkyDalší balíček Humble Mobile Bundle vás vyděsí

Další balíček Humble Mobile Bundle vás vyděsí

Oblíbená edice Humble Mobile Bundle, ve které si můžete pořídit mobilní hry za cenu podle vlastního uvážení, přináší další tematickou akci. V Humble Mo-boo!-ile Bundle najdete vzhledem k blížícímu se halloweenu šest strašidelných her.

Princip je vždy stejný. Několik her si pořídíte za libovolnou cenu, zbytek dostanete při útratě převyšující průměr. Navíc ještě můžete určit, jak budou vaše peníze rozdělené – mezi vývojáře jednotlivých titulů, v současnosti dvě charitativní organizace a samotného provozovatele služby, Humble Bundle. Jediné, co se mění, je nabídka her – a ta současná je plná zombíků a strašidel.

V Humble Mo-boo!-ile Bundle, speciální halloweenské edici, najdete šest her. Za libovolnou cenu dostanete skákačku Obscura: Second Shadow, strategii Rebuild a kombinaci puzzlu a akce Containment: The Zombie Puzzler. Když překonáte průměr (v době psaní tohoto textu necelé tři dolary), přidají se k nim adventura Five Nights At Freddy’s, hororová FPS Dead Effect (v premium verzi) a strategii The Walking Dead: Assault na motivy stejnojmenného seriálu.

Všechny hry jsou bez ochrany DRM a pokud máte Android alespoň ve verzi 2.3, neměli byste mít s jejich spuštěním problém. Zaplatit můžete jak přes PayPal, tak platební kartou, bitcoiny nebo pomocí elektronických peněženek Amazon Payments a Google Wallet.

Kupovat můžete přes webovou adresu https://www.humblebundle.com/mobile. Nabídka potrvá ještě 13 dní.

156a

Ondřej Trhoň
Ondřej Trhoňhttp://www.ondrejtrhon.cz
Přízemní intelektuál, fanoušek The Verge, student žurnalistiky v Praze a nenapravitelný milovník koček.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře