Pondělí, 24 června, 2024
DomůNovinkyCzech Film Trips: Výlety po stopách českých filmových lokalit

Czech Film Trips: Výlety po stopách českých filmových lokalit

Milujete českou filmovou tvorbu a rádi byste navštívili památeční místa z klasických českých filmů a pohádek? S českou aplikací Czech Film Trips nikdy nezabloudíte!

Czech Film Trips obsahuje přes 300 filmových lokalit prakticky ze všech populárních českých filmů a pohádek. Najdete mezi nimi lokality například z Noci na Karlštejně, Kolji, Postřižin, Járy Cimrmana nebo ze Šíleně smutné princezny. Celkem se jedná o více jak 50 filmů, přičemž nové kousky přibývají prakticky každých několik dní.

Každá lokalita obsahuje obrázek, mapku, popis místa i filmu a případně i nějakou tu filmovou ukázku, z čehož se dozvíte všechno potřebné a to v českém jazyce. Aplikace vás navíc nechá naplánovat si vlastní výlet, ale k výletům vás i motivuje a to tak, že za návštěvu míst sbíráte tzv. check-iny, čímž se dostáváte výš v místní hierarchii.

Aplikace je k dispozici pro zařízení s iOS a to zcela zdarma. To znamená, že uvnitř aplikace vás nebudou omezovat in-game nákupy.

[appbox appstore 998619951]

1 2

3 4

Martina Lipertová
Martina Lipertová
Redaktorka na volné noze, ale především vášnivá hráčka videoher na všech myslitelných herních platformách včetně Androidu a Applu.
Další články

1 komentář

  1. Tak za túto aplikáciu palec hore. Som fanúšikom českej tvorby a takéto niečo je rozhodne obohatením. Idem inštalovať, len dúfam, že tam nájdem aj seriál Hříšní lidé města pražského a 30 případu majora Zemana 🙂

Diskuze je uzavřena.

Nejčtenější

Poslední komentáře