Čtvrtek, 11 dubna, 2024
DomůNovinkyCrashlands je skvělá survival hra pro Android a iOS ve stylu Don't...

Crashlands je skvělá survival hra pro Android a iOS ve stylu Don’t Starve

Chtěli byste prožít pořádné dobrodružství? Tak si připravte tablety a mobily s Androidem a iOS. Právě přichází survival hra Crashlands, která vás vezme na vzdálené planety!

Crashlands je survival hra ve stylu konzolového hitu Don‘ t Starve. Se svým malým hrdinou v ní objevujete přilehlé okolí, sbíráte suroviny, vyrábíte předměty, stavíte opevnění, bojujete s nepřáteli a děláte další a další věci, které vám pomohou přežít. Oproti zmiňovanému Don‘ t Starve je tato hra mnohem komplexnější a má i své přednosti – ke svému domovu se kupříkladu můžete dostat skrze teleporty, což šetří čas a mnohdy i nervy.

Velmi příjemné je i samotné zasazení. Hra je situována na cizí planetu, která má svojí vlastní faunu a flóru. Autoři přitom prokázali, že fantazie mají na rozdávání. Prostředí hry je prostě okouzlující, což je u dobrodružné hry založené na prozkoumávání stěžejní.

Pokud vás Crashlands zaujala, tak se vydejte do Google Play Store nebo Apple App Store a stahujte. Hra je  k dispozici přibližně za 150 korun.

[appbox googleplay com.bscotch.crashlands]

[appbox appstore 808296431]

Martina Lipertová
Martina Lipertová
Redaktorka na volné noze, ale především vášnivá hráčka videoher na všech myslitelných herních platformách včetně Androidu a Applu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře