Pátek, 21 června, 2024
DomůNovinkyCrash test: Samsung Galaxy S6 se postavil elektro-automobilu Tesla S

Crash test: Samsung Galaxy S6 se postavil elektro-automobilu Tesla S

Některé extrémnější crash testy jsou pro běžné uživatele naprosto mimo mísu, neboť se v daných situacích pravděpodobně nikdy neocitnou. To ovšem nemění vůbec nic na tom, že jsou divácky velmi zajímavé, což dokazuje i souboj Samsungu Galaxy S6 a elektro-automobilu Tesla S. 

Nejnovější vlajková loď od Samsungu už přežila všechno možné. Nedávno jsme vám přinesli video toho, jak se Galaxy S6 koupal ve vodě, nebo jak padal na zem z 10 metrů. To jsou všechno crash testové základy, nyní však přicházejí na řadu o něco extrémnější situace. YouTubeři z kanálu Jailbreak – iOS 8 – iCrackUriDevice se Galaxy S6 rozhodli přejet. A když už přejíždět takto pokročilý smartphone, tak jedině pokročilým elektro-automobilem Tesla S, no ne?

Tesla S v základu váží více jak 2 tuny, výsledek crash testu by se tak mohl zdát naprosto čitelný. Přesto není. Smartphone ve videu prvním přejetím sice utržil opravdu citelné rány, ale i přesto fungoval. Fatální pro něj bylo až přejetí číslo 2. Mrkněte na to:

Martina Lipertová
Martina Lipertová
Redaktorka na volné noze, ale především vášnivá hráčka videoher na všech myslitelných herních platformách včetně Androidu a Applu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře