Sobota, 18 května, 2024
DomůNovinkyCPU Hardware and System Info vám umožní získat informace o systémovém vybavení...

CPU Hardware and System Info vám umožní získat informace o systémovém vybavení vašeho mobilu s Androidem

V Google Play Storu se objevila šikovná nová aplikace, která vám umožní získat informace o hardwarovém i softwarovém vybavení vašeho mobilu s Androidem. Aplikace dostala název CPU Hardware and System Info.

Informace, které aplikace CPU Harware and System Info dokáže získat, zobrazuje v celkem 13 různých kartách. V těchto kartách se dozvíte vše potřebné o maximálním či minimálním taktu vašeho procesoru, o jeho aktuální teplotě, jeho činnosti a tak dále. Taktéž zjistíte, kolik volné kapacity má vaše paměť RAM, kolik zbývá místa na pevném disku a mnoho dalších zajímavých věcí.

Další samostatná karta sdružuje například informace o displeji. Jaké má váš displej rozlišení, kolik má ppi, jakou obnovovací frekvenci atd.? A takto bychom mohli pokračovat ještě 11 × v řadě. Více o zastoupených možnostech aplikace prozradí video níže.

Pokud se tedy ve věcech (a především ve svých mobilech) rádi vrtáte detailně, CPU Harware and System Info by vám rozhodně neměla chybět.

Tato zajímavá aplikace je k dispozici ke stažení zdarma. To je vykoupeno zobrazováním reklamních bannerů ve spodní části obrazovky.

[appbox googleplay com.ssaurel.cpuhardwareinfos]

Zdroj: Phone Arena

Martina Lipertová
Martina Lipertová
Redaktorka na volné noze, ale především vášnivá hráčka videoher na všech myslitelných herních platformách včetně Androidu a Applu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře