Pátek, 21 června, 2024
DomůNovinkyCoolpad Big Boy je powerbanka s kapacitou 10 400 mAh a pěkným...

Coolpad Big Boy je powerbanka s kapacitou 10 400 mAh a pěkným designem

Coolpad Big Boy nezískal svůj název pro nic za nic. Je to totiž přenosná externí baterie s vysokou kapacitou 10 400 mAh, která vám na cestách dobije telefon, tablet nebo jiné elektronické zařízení. V ČR bude k dostání od pondělí 16. listopadu za cenu 549 Kč.

Powerbanka používá 2A vysokorychlostní samonabíjecí technologii a na sto procent své kapacity se dokáže nabít za 6 hodin. Její tělo se vyznačuje tenkým profilem a obloukovitým designem, díky němuž se dobře drží v ruce. Výrobce uvádí, že kryt je frézovaný CNC stroji z hliníkové slitiny, která se používá v leteckém průmyslu.

Když je Big Boy v plné síle, zvládne dobít až čtyřikrát telefon Coolpad Porto (1 800 mAh), třikrát zařízení Coolpad Modena (2 500 mAh) a až dvakrát tablet s kapacitou baterie 4 490 mAh.

Baterie samozřejmě není lakomá a ráda dodá šťávu i telefonům ostatních výrobců či dalším zařízením, jako jsou digitální fotoaparáty a kamery, kapesní hry, apod. Big Boy nenechá ve štychu ani vaše kamarády. Má totiž dva USB porty, takže pokud bude třeba, bez problémů dobije i více než jedno zařízení současně.

Coolpad Big Boy bude k dostání od pondělí 16. listopadu za cenu 549 Kč v barvách Champagne a Silver v prodejní síti Electro World.

Coolpad-Big-Boy-ico-988x553

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

1 komentář

Diskuze je uzavřena.

Nejčtenější

Poslední komentáře