Úterý, 14 května, 2024
DomůNovinkyCooler Master představuje case COSMOS II 25th Anniversary Edition

Cooler Master představuje case COSMOS II 25th Anniversary Edition

Cooler Master uvádí COSMOS II 25th Anniversary Edition – speciální verzi originální počítačové skříně COSMOS II, která byla vyhotovena u příležitosti 25. výročí od založení značky.

Od okamžiku, kdy firma oznámila originální COSMOS II, fanoušci po celém světě žádali nebo rovnou sami upravovali své počítačové skříně s využitím průhledným skel na bocích. Na tento požadavek komunity zareagoval Cooler Master edicí u příležitosti 25. výročí značky, která nově přináší zahnuté bočnice z temperovaného skla. Dobrou zprávou pro majitele originální skříně je separátní dostupnost bočnic, která jim zajistí následnou snadnou modifikaci.

Téměř před 20 lety, kdy výroba počítačových skříní byla v plenkách, Cooler Master ukázal, že skříně nutně nemusí být nudné a odstartoval trend pokračující až do současnosti. Byl prvním výrobcem, který v roce 1999 uvedl na trh ATC-100, tedy plně hliníkovou skříň. A tento historický odkaz se zrcadlí ve výroční verzi skříně COSMOS II.

Vylepšený design nabízí dvě madla a přední a vrchní panel z broušeného hliníku. Vrchní díl odkryje po odsunutí rozšířený kontrolní panel vhodný např. pro správu ventilátorů a podsvícení. Pod pohyblivou přední stranou jsou umístěny snadno vyměnitelné diskové jednotky. Mimoto byla skříň ozvláštněna využitím hliníku také na místě pro základní desku a rozdělovací desce pro působivější vzhled.

COSMOS neboli vesmír symbolizuje modrá barva, proto Cooler Master COSMOS II 25th Anniversary Edition v základu obsahuje předinstalovaný, modře podsvícený 200mm ventilátor a modrý magnetický LED pásek umožňující zvýraznit instalované komponenty skrze průhledné bočnice. V hliníkovém těle s průhlednými bočnicemi nabízí vynikající proudění vzduchu i díky perforovaným oblastem vpředu a na vrchu, dostatek prostoru uvnitř a stylový snadno dostupný kontrolní panel.

Cooler Master COSMOS II 25th Anniversary Edition je dostupná za doporučenou koncovou cenu 318 dolarů bez DPH.

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře