Neděle, 21 dubna, 2024
DomůNovinkyCooler Master představil šputnová sluchátka pro hráče

Cooler Master představil šputnová sluchátka pro hráče

Společnost Cooler Master uvádí na trh dva nové modely špuntových sluchátek MH710 a MH703, které jsou určeny hlavně hráčům.

Cooler Master MH710 a MH703 jsou prvními špuntovými sluchátky určenými pro gaming. Disponují 10mm neodymovými měniči poskytujícími kvalitní (výrobce dokonce uvádí hi-fi) zvuk a několika různými náhradními silikonovými špunty pro maximální komfort.

Jsou kompatibilní napříč herními platformami a podporují počítače, konzole PlayStation 4 a Xbox One i většinu mobilních zařízení. Samozřejmostí je pak integrovaný mikrofon v ovladači umístěném na kabelu s tlačítkem pro multimediální funkce a přijmutí hovoru.

Zatímco MH703 nabízí v balení rozdvojku z čtyřpolového 3,5mm jack konektoru pro použití s PC, vyšší MH710 kromě toho přidává také redukci z 3,5mm jack konektoru na USB-C a redukci do letadla.

Model MH710 je navíc vybaven technologií Focus FX 2.0, která uživateli umožňuje pomocí jednoho tlačítka zvolit mezi výraznými bassy a celkovým jasným zvukem pro poslech hudby a filmů, nebo upozaděnými tóny ve středních a vyšších polohách pro hraní her.

Herní špuntová sluchátka MH710 a MH703 budou dostupná v Evropě u lokálních prodejců od 20. února za doporučené koncové ceny 59,99 eur, respektive 39,99 eur.

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

2 KOMENTÁŘE

  1. Opravte si titulek, nebo je to nějaký nový druh sluchátek? „ŠPUČNOVÁ“

Diskuze je uzavřena.

Nejčtenější

Poslední komentáře