Úterý, 11 června, 2024
DomůNovinkyConfirme: Aplikace, díky níž odhalíte neoriginální produkty ještě v obchodě

Confirme: Aplikace, díky níž odhalíte neoriginální produkty ještě v obchodě

V České republice a na Slovensku padělání výrobků sice není tak rozšířené, jako například v Thajsku a v dalších asijských zemích, přesto i zde s tímto problémem stále bojujeme. A to nově i prostřednictvím aplikace Confirme.

Confirme vám pomůže vyhnout se riziku koupě neoriginálních výrobků ještě v obchodě. Stačí když vytáhnete smartphone z kapsy a v prostředí aplikace naskenujete čárový kód. Jako bonus navíc se vám dostane všech důležitých informací o výrobku včetně jeho původu.

Bohužel aktuálně se v databázi nachází jen omezené množství produktů, nicméně toto číslo by se mělo velmi rychle zvyšovat. Autoři aplikace totiž přišli s nápadem, který na trhu citelně chyběl, nehledě na to, že jsou velmi ambiciózní a chystají se aplikaci dále podporovat a rozšiřovat pravidelnými updaty.

Aplikace Confirme je aktuálně k dispozici pouze pro zařízení s Androidem. Dobrá zpráva je, že si ji můžete stáhnout úplně zdarma.

[appbox googleplay eu.inloop.confirme]

[appbox appstore 1010583554]

Martina Lipertová
Martina Lipertová
Redaktorka na volné noze, ale především vášnivá hráčka videoher na všech myslitelných herních platformách včetně Androidu a Applu.
Další články

3 KOMENTÁŘE

  1. Nějak nechápu co brání padělateli vyrobit produkt i s originálním čárovým kódem. Když už falšuje tak má k dispozici originál i s kódem.

Diskuze je uzavřena.

Nejčtenější

Poslední komentáře