Pondělí, 1 července, 2024
DomůNovinkyCo vypadá lépe? Srovnání populárních aplikací pro iOS a Windows Phone 7.5

Co vypadá lépe? Srovnání populárních aplikací pro iOS a Windows Phone 7.5

Zahraniční technologický server PocketNow se zaměřil na srovnání aplikací pro mobilní platformy Windows Phone 7 a iOS. Porovnávány byly programy jako Facebook, Flixter, New York Times nebo Foursquare.

V mých očích, a myslím si, že stejný názor sdílí asi i většina z vás, vypadají o něco lépe verze pro mobilní platformu Microsoftu, za což může hlavně rozhraní Metro.

Aplikace jsou rozdělné do několika panoramatických obrazovek, v nichž najdete ty nejčastěji používané funkce a veškeré důležité informace.

A jaký názor máte na srovnání vy? Dáváte přednost klasickému návrhu aplikací ? la iOS a Android, nebo vám je osobně sympatičtější přístup vývojářů v případě mobilních okenatých Windows? O váš názor se s námi podělte v diskuzi pod článkem.

Předchozí článek
Další článek
Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

2 KOMENTÁŘE

  1. Mám nejvíc zkušeností s iOS, ale musím říct, že rozhraní aplikací se mi daleko víc líbí u WP7+ aplikací. Zvažuji časem přechod na tenhle systém.

  2. „V mých očích, a myslím si, že stejný názor sdílí asi i většina z vás,….“ – co prosim?? trochu ulet ne..??

Diskuze je uzavřena.

Nejčtenější

Poslední komentáře