Neděle, 9 června, 2024
DomůNovinkyCo všechno musí vydržet telefony Honor před zařazením do výroby?

Co všechno musí vydržet telefony Honor před zařazením do výroby?

Značka chytrých mobilních telefonů a příslušenství Honor na příkladu nového Honoru 4C nechává nahlédnout do zákulisí testování odolnosti svých smartphonů. Věděli jste, že tento model musí bez vlivů na funkčnost přežít například 10 000 zapnutí a vypnutí nebo střídání extrémních teplot po dobu 2 dnů?

Chytré mobilní telefony značky Honor, která v České republice působí již více než půl roku, lákají nejen na velmi dobrý poměr cena/výkon, ale firma u nich také často vyzdvihuje příkladnou kvalitu zpracování a odolnost. Všechny produkty Honor v duchu hesla „těžko na cvičišti, lehko na bojišti“ absolvují před zahájením sériové výroby náročné testy.

V nich musí telefony bez úhony přežít testy výdrže softwaru, mechanického opotřebení, odolnosti vůči extrémním změnám teplot, vlhkosti, prachu i vůči pádu.

Na příkladu pětipalcového Honoru 4C, který v těchto dnech vstupuje do prodeje, nechává výrobce nahlédnout do zákulisí těchto testů. Čím vším tedy musel Honor 4C před zahájením sériové výroby projít?

Zatezove_Testy_Honor4CZdroj: Honor TZ

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře