CloudSix for Dropbox od vývojáře Rudyho Huyna vás přinutí zahodit flash disk


CloudSix for Dropbox od vývojáře Rudyho Huyna vás přinutí zahodit flash disk

Jeden z nejznámějších vývojářů platformy Windows Phone 8, Rudy Huyn, představil svou novou aplikaci s názvem CloudSix for Dropbox. Již název napovídá, že jde o pokročilého správce hojně využívaného cloudového úložiště, který má navíc i pěkný design a obsahuje mnoho užitečných funkcí.

Základem aplikace jsou možnosti průzkumníka, díky kterým můžete vaše soubory přesouvat, mazat, prohlížet, přejmenovávat, sdílet (odkazy) či přidávat do oblíbených. Ovládání je snadné a nebude trvat příliš dlouho, než si jej oblíbíte.

Oproti konkurenci CloudSix for Dropbox nabízí možnost vytvořit zálohu všech fotografií a videí, která máte uložená ve vašem telefonu. Ta proběhne buď automaticky – po připojení mobilu k nabíječce, nebo ji můžete provést manuálně.

Aplikace nabízí také podporu více uživatelských účtů a podporuje zabezpečené spuštění, kdy je po uživateli vyžadováno zadání PINu.

The app was not found in the store. 🙁

[dmalbum path=“/wp-content/uploads/dm-albums/CloudSix for Dropbox/“/]

Zdroj: WMM

The following two tabs change content below.

Mirek Kočí

Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.Comments are closed.Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.