Úterý, 16 dubna, 2024
DomůNovinkyCloudová služba MediaFire představila oficiální aplikaci pro Android

Cloudová služba MediaFire představila oficiální aplikaci pro Android

Pokud často pročítáte různá diskuzní fóra, patrně už jste narazili na odkazy služby MediaFire. V zahraničí je to oblíbená služba, díky které lze nahrát na servery stejnojmenné společnosti jakékoli soubory a následně je sdílet s ostatními. Počínaje dnešním dnem uživatelé již mohou spravovat svůj účet i z mobilu s Androidem.

Oficiální klient se v elektronickém tržišti Google Play objevil teprve před několika hodinami. Ke stažení je zdarma. Aplikace vám umožní přístup k vašim souborům kdykoliv a kdekoliv se budete nacházet ? na servery můžete nahrát textové dokumenty, obrázky a videa. Ihned po registraci dostanete zdarma 50 gigabajtů, se kterými můžete nakládat jak chcete.

Co se nám na aplikaci ale nelíbí, tak to je její design. Na první pohled totiž vypadá, jakoby byla naprogramovaná někdy v období, kdy vyšly první mobily s Androidem 2.3 Gingerbread. Doufejme, že na tom vývojáři hodně rychle zapracují a další verze již budou vycházet z Androidů Ice Cream Sandwich a Jelly Bean

Stahujte:

[dmalbum path=“/wp-content/uploads/dm-albums/MediaFire/“/]

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře