Pondělí, 15 dubna, 2024
DomůNovinkyCleverlance vyvinula pro Deutsche Telekom Visual Voice Mail

Cleverlance vyvinula pro Deutsche Telekom Visual Voice Mail

Zákazníci Deutsche Telekom AG (DTAG) získávají hlasový záznamník nové generace. Cleverlance vyvinula pro společnost DTAG dvě aplikace Visual Voice Mail. Pro mobilní telefony je určena služba Mobilbox Pro, kterou si již nainstalovalo více jak 1 milion uživatelů. Pro pevné linky slouží SprachBox Pro.

Milióny uživatelů služeb společnosti DTAG mají nyní k dispozici hlasovou schránku, které není nutné volat, protože zprávy se zobrazují přímo v telefonu a lze je poslouchat vícekrát v libovolném pořadí. Verze pro Android umožňuje stahování přes WiFi, což se hodí především při pobytu v zahraničí. Přímo v aplikaci je možná správa, ukládání a odstraňování hlasových zpráv. Změny všech nastavení hlasové schránky lze provést přímo v aplikaci.

Z technologického pohledu představoval celý projekt mobilní vývoj nad Androidem a iOS. Mobilbox Pro je vyvinut pro Android (iOS má klienta přímo v systému). SprachBox Pro je připraven pro Android a iOS, kde si iOS klienta doposud vyvíjela společnost Deutsche Telekom sama. V současné době tento vývoj kompletně přebrala také společnost Cleverlance.

„S prací odvedenou specialisty ze společnosti Cleverlance jsme byli natolik spokojeni, že jsme jim nyní svěřili i vývoj iOS klienta aplikace SprachBox Pro. Navíc pokračujeme ve spolupráci i na dalších projektech jako je například vývoj a adaptace pro tablety,“ uvedl Stefan Gauera, International Product Managera pro Mobile Messaging v Deutsche Telekom.

„Jsem hrdý na svůj tým, který dokázal obhájit jméno společnosti Cleverlance jako silného dodavatele mobilních aplikací a dodat aplikace v požadované kvalitě. Obě aplikace mají úspěšnou stahovatelnost na Google Play store a současně jsou i velmi dobře hodnoceny uživateli,“ doplnil Milan Mitošinka, vedoucí jednotky Mobilních řešení ve firmě Cleverlance.

[appbox googleplay de.telekom.mds.mbp]

MobilBox Pro MobilBox Pro 2Zdroj: TZ

 

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře