Pondělí, 10 června, 2024
DomůNovinkyČína se s tím "nemaže", tyhle chytré hodinky mohou být vaše za...

Čína se s tím „nemaže“, tyhle chytré hodinky mohou být vaše za 700 korun

Pokud chcete držet krok s aktuálními trendy, ale za technologické novinky si nemůžete dovolit utrácet jmění, vždycky se najde nějaké alternativní řešení. Tak například chytré hodinky od společnosti Ulefon, které pořídíte za pár stovek korun.

Samozřejmě chytré hodiny od Ulefonu se nemohou chlubit designovným rukopisem Applu (i přestože se o to evidentně pokoušejí), nicméně pokud vám jde spíše o funkce než o styl, potom vás tyto hodinky dost možná uspokojí. Mají totiž všechny základní funkce jako jakékoliv jiné chytré hodinky. Poradí si například s krokoměrem, s monitoringem spánku, s přehráváním hudby, s možností číst zprávy, s nalezením vašeho smartphonu a s hromadou dalších věcí. Na některé tyto funkce vás upozorní promo video níže:

Chytré hodinky od Ulefon dostaly název uWear. Zakoupit je můžete v nejrůznějších e-shopech včetně GearBest, kde vás vyjdou na přibližně 700 korun. Jak se vám tato nabídka líbí?

https://www.youtube.com/watch?v=N58NowILcd0

Martina Lipertová
Martina Lipertová
Redaktorka na volné noze, ale především vášnivá hráčka videoher na všech myslitelných herních platformách včetně Androidu a Applu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře