Úterý, 16 dubna, 2024
DomůNovinkyChytrý náramek Fitbit Charge 3 Special Editiot umožňuje placení v obchodech

Chytrý náramek Fitbit Charge 3 Special Editiot umožňuje placení v obchodech

Od dnešního dne je na tuzemském trhu dostupný chytrý náramek Fitbit Charge 3 Special Edition, pomocí kterého lze v ČR platit na všech běžných bezkontaktních terminálech. Pohodlné nakupování umožňuje zabudovaný systém Fitbit Pay všem majitelům platebních karet Master Card a Visa vydaných u Moneta Money Bank. Další bankovní instituce se do projektu brzy připojí.

Doporučená maloobchodní cena sportovního náramku Charge 3 Special Edition je 4 390 Kč. K dostání je ve dvou barevných variantách: kontrastní bílo-černé a stylové fialovo-zlaté. Na trhu je k dispozici také základní verze Charge 3 za 3 890 Kč.

Společnost Fitbit v těchto dnech pro majitele náramků Charge 3 a Charge 3 SE rovněž uvolňuje významnou aktualizaci systému. Mezi hlavní novinky patří možnost rychlých odpovědí na SMS a WhatsApp zprávy přímo z dotykového displeje náramku. Uživatelé mají rovněž možnost na displeji přijmout či odmítnout příchozí hovor. Mobilní aplikace pak byla rozšířena o zaznamenání váhy a každodenní sledování úrovně hydratace organismu.

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře