Sobota, 22 června, 2024
DomůNovinkyChytré hodinky Apple Watch se začnou prodávat v dubnu

Chytré hodinky Apple Watch se začnou prodávat v dubnu

Příznivci moderních technologických novinek značky Apple, zbystřete. Chytré hodinky Watch budou uvedeny v průběhu dubna. Na tiskové konferenci, věnované hospodářským výsledkům, to uvedl šéf firmy Tim Cook.

Apple Watch vstoupí na trh, kterému doposud dominuje Samsung se svou stále širší řadou Gear. Obecně se pak očekává, že Apple v novém segmentu způsobí značný rozruch.

Chytré hodinky Watch budou bezdrátově komunikovat s telefonem iPhone a do jisté míry budou suplovat jeho funkce. Bude jimi možné ovládat hudební přehrávač či na nich nechat zobrazovat upozornění kalendáře, nové zprávy a dokonce například i navigaci. Stejně jako nejrůznější fitness náramky budou umět také hlídat zdravotní stav uživatele.

Oficiální prodejní ceny chytrých hodinek Watch se dozvíme až v den oficiálního představení. Podle spekulací se verze Sport s hliníkovým tělem a minerálním sklem bude prodávat za 349 dolarů, v přepočtu tedy téměř 8 500 korun.

apple-watch-6_1Zdroj: Mashable

 

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře