Chystáte se na lyže? O2 spustilo LTE internet ve Špindlu


Chystáte se na lyže? O2 spustilo LTE internet ve Špindlu

I z čekání ve frontě na lanovku se může stát zábava! O2 totiž nově pokrylo mobilním internetem LTE centrum Špindlerova Mlýna. Zákazníci tohoto operátora tak mohou dlouhou chvíli využít ke sdílení fotek a videí ze svahu nebo třeba ke sledování mobilní televize.

O2 zprovoznilo technologii, která funguje na frekvenci 800 MHz, během uplynulého víkendu. Síť LTE pokrývá centrum města a zasahuje i do oblasti Přední Labské a Medvědínu.

Technologie LTE umožňuje velmi rychlé načítání webových stránek, sdílení fotografií a videí nebo hraní online her. Signál ve Špindlerově Mlýně zajišťuje jedna základnová stanice umístěná v centru města.

LTE_spindleruv_mlynZdroj: TZ O2

 

The following two tabs change content below.

Mirek Kočí

Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.Diskuze: (2)


  1. matesfm

    kolik vám platí O2 za tuhle reklamu?

    • Mirek Kočí

      Nerozumím. Píšeme o všech operátorech, když rozšíří pokrytí LTE. Přeci jen je to informace, která má pro některé čtenáře hodnotu. Pěkný den.Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.