Čtvrtek, 16 května, 2024
DomůNovinkyChyba při aktualizaci iOS 9.3.2 umrtví váš iPad Pro

Chyba při aktualizaci iOS 9.3.2 umrtví váš iPad Pro

Systémové chyby (bugy) se nevyhýbají žádné platformě, někdy se jedná o nevinné přehmaty, jiné mohou používání systému značně ztrpčit. Existují však i bugy, které mohou mít pro přístroj fatální účinky. Právě mezi ně patří zjištěná chyba „56“ v novém iOS 9.3.2, na kterou upozornil server MacRumors.

Pokud vlastníte iPad Pro s 9,7palcovým displejem, raději ještě počkejte s instalací aktualizace nového iOS 9.3.2. Množí se totiž případy, kdy se na těchto zařízeních krátce po instalaci objevuje chyba 56 s výzvou k připojení iPadu k iTunes. Bohužel ani následné následná obnova softwaru problém neřeší a tablet zůstává nefunkční.

Doufejme, že již Apple pracuje na opravě a nový firmware vydá co nevidět. Přeci jenom, když se vinou výrobce z vašeho zařízení stane bezcenná cihla, žádný důvod k radosti mít nemůžete…

brickedipad

Zdroj: MacRumors

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře