Neděle, 9 června, 2024
DomůNovinkyChtěli byste do fotografií přidat text? Tyto aplikace vám pomohou

Chtěli byste do fotografií přidat text? Tyto aplikace vám pomohou

I když toho fotografie dokáží prozradit hodně i samy o sobě, někdy se přece jen hodí dodatečné úpravy, třeba text. Pokud byste tyto úpravy rádi provedli i vy, můžete k tomu využít aplikace, které vám nyní poradíme. 

V následujícím textu budeme mluvit o dvojici jednoduchých aplikací – Text Over Photo a Text on Photo. První z nich je určená pro majitele zařízení s Androidem, ta druhá pro změnu pro majitele iOS. I přestože jsou aplikace určené každá pro jinou platformu, až na drobné detaily v ovládacích prvcích se od sebe nijak zvlášť neliší. Takže co dovedou?

V aplikaci si otevřete libovolnou fotografii a následně do ní vložíte text. Právě text je v této aplikaci klíčovým prvkem, takže vás asi nepřekvapí, že k dispozici je velká hromada fontů, barev a velikostí. Vybraný text, který do fotografie vepíšete skrze klasickou klávesnici, následně můžete i roztahovat (vertikálně i horizontálně) a různě otáčet a posouvat až do té doby, než s jeho umístěním budete maximálně spokojeni. Nakonec už stačí jen své dílo uložit, umístit ho na sociální síť a nebo ji poslat svému příteli.

Aplikace Text Over Photo je k dispozici zdarma. Aplikace Text on Photo vás pak vyjde na necelý dolar. Z Google Play Store a Apple App Store stahujte skrze boxy níže.

[appbox googleplay com.km.textoverphoto]

[appbox appstore 503373877]

text-over-photo

Text Over Photo

text-on-photo

Text on Photo

Martina Lipertová
Martina Lipertová
Redaktorka na volné noze, ale především vášnivá hráčka videoher na všech myslitelných herních platformách včetně Androidu a Applu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře