Čtvrtek, 20 června, 2024
DomůNovinkyChtěl Galaxy S5 rozmlátit kladivem, ale místo toho se málem přizabil

Chtěl Galaxy S5 rozmlátit kladivem, ale místo toho se málem přizabil

Tentokrát vše skončilo jen tím, že se autor stupidního crash testu nadýchal škodlivých výparů. Stačilo ale málo a neštěstí bylo na světě. Doporučení zní: nikdy nemlaťte kladivem do telefonu.

Crash testy převážně obsahují všechny možné, ale i velmi nepravděpodobné scénáře, co by se se smartphonem mohlo při používání stát. Zatímco u některých se pobavíte, po zhlédnutí jiných jen kroutíte nevěřícně hlavou. Test uživatele TechRax na YouTube byl ale vyloženě hloupý.

Autor videa se nejdříve snažil telefon poškodit nožem. Protože ale nebyl s výsledkem příliš spokojený, přikročil k drastičtější metodě. Ta spočívala v tom, že do smartphonu začal jako smyslů zbavený mlátit kladivem. Poté, co displej dostatečně poškodil, se pustil do zadní strany.

Po první ráně však kryt telefonu okamžitě odpadl a mladík k jeho smůle zasáhl kladivem také baterii, ze které začala okamžitě unikat kapalina a plyn.

Ani nechceme domýšlet, co by se stalo, kdyby kapalina zasáhla chlapcovi oči, ba co víc, kdyby baterie rovnou explodovala.

Zdroj: AndroidPolice

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

6 KOMENTÁŘE

  1. Nechci mluvit za autora, ale i ja si myslim, ze kdyby to bouchlo, ze by mu o zivot slo.

  2. tak to sa dalo čakať pri litiovej baterii… netreba mať na to vysoku školu aby človek vedel že lítium na vzduchu horí

Diskuze je uzavřena.

Nejčtenější

Poslední komentáře