Sobota, 15 června, 2024
DomůNovinkyChronos přemění vaše analogové hodinky na chytré

Chronos přemění vaše analogové hodinky na chytré

Také patříte mezi staromilské osoby, které by svoje klasické hodinky za chytré nikdy nevyměnily? A toužíte po pokročilých funkcích alespoň někdy? Doplněk Chronos rozporuplné pocity pomůže vyřešit.

Chronos je pouhé 3 milimetry tlusté kovové kolečko, které lze snadno nasadit na jakékoliv hodinky ze spodní části. Jakmile to uděláte, Chronos vás bude upozorňovat na různé události a k tomu vám dovolí třeba ovládání vašeho zařízení.

Chronos umí vibrovat i svítit. Právě druhá zmiňovaná funkce může hodinkám dodat pořádný šmrnc. K dispozici bude hned několik barevných provedení, díky nimž hodinky budete moci sladit třeba i se svým oblečením.

I přestože Chronos nemá dotekový displej, lze ho jednoduše ovládat a to především různými pohyby zápěstí. Jimi dokážete odmítnout hovor, ale třeba i posunout playlist na jinou skladbu. Stačí se naučit základy.

Chronos je kompatibilní s Androidem a iOS. Jeho cena byla stanovena na 99 dolarů. Pokud byste o Chronos měli zájem, můžete si ho předobjednat. První kousky chytrých kroužků se k zákazníkům dostanou v průběhu jara.

chronos-1

Zdroj: The Verge

Martina Lipertová
Martina Lipertová
Redaktorka na volné noze, ale především vášnivá hráčka videoher na všech myslitelných herních platformách včetně Androidu a Applu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře