Úterý, 11 června, 2024
DomůNovinkyChrono & Cash: zloděj artefaktů zakletý v čase

Chrono & Cash: zloděj artefaktů zakletý v čase

Vývojáři ze studia Orangepixel dnes uveřejnili nové informace o připravovaném titulu Chrono & Cash, který staví na arkádách, s nimiž jsme se před mnoha lety mohli setkat na herních automatech na mince.

Ve hře budete hrát za talentovaného zloděje, který musí cestovat časem, aby z různých časových období ukradl všechny cenné artefakty.

Pokud čekáte detailní 3D grafiku, tak na ní velmi rychle zapomeňte. Chrono & Cash vypadá jako z ?osmdesátých?, čemuž pak odpovídá i zvuková stránka.

Když se tak na hru díváme, nemůžeme se zbavit dojmu, že se autoři velmi inspirovali známými tituly jako Pacman, Galaga a Donkey Kong.

Jak již bylo napsáno, musíte ukrást všechny artefakty v předem zvoleném pořadí, ale abyste to zase neměli tak jednoduché, budete se muset vyhýbat i nepřátelům.

V úrovni, která vás zavede k Vikingům, si pak musíte poradit i se stoupající hladinou studeného moře.

Herní studio doufá, že Chrono & Cash uvede do Google Play v dubnu, nejpozději pak v květnu letošního roku. Vypadá to na zajímavou oddechovku. Těšíme se!

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře