Sobota, 13 dubna, 2024
DomůRecenzeChceš být králem a hrát v klanu? Vyzkoušej si Pána Hradu!

Chceš být králem a hrát v klanu? Vyzkoušej si Pána Hradu!

Asi každý z vás již někdy hrál hry v internetovém prohlížeči. Mají jednoduchou grafiku a dobře poslouží ke krátkodobému zabavení. Nemohou se však rovnat klasickým „plnohodnotným PC hrám“. Tým českých vývojářů si dal za cíl vytvořit takovou internetovou hru, která by byla zdarma a kvalitou se blížila právě hrám z počítačů. A podařilo se!

Po dvou letech vývoje byl spuštěn Pán Hradu (najdete ho na adrese www.PanHradu.cz), hra má desetitisíce hráčů a jejich počet každým dnem roste.

Pán Hradu je dobře provedený mix Heroes of Might & Magic a Age of Empires. Z Heroes si bere budování hradů, trénování hrdinů a sbírání artefaktů. Ze hry Age of Empires zase neustálý běh času (žádné tahy), tedy plynulé přibývání surovin a veškerý děj v reálném čase. Hra je kompletně ozvučena, každá postava má okolo stovky českých „hlášek“.

Pán Hradu

A o čem hra je? Hráč dostane po registraci malý, zpustlý hrad, na který právě útočí skřeti. Úkolem hráče je s pomocí hrdiny skřety pobít a z malého hradu vybudovat obrovský hrad s velikou armádou.

Aby to nebylo málo, jsou pro hráče připraveny desítky rozmanitých úkolů: od přinesení magického artefaktu, zničení hradu Černého Krále, až po zajmutí obrovského Zlatého Draka.

Pán Hradu

Protože hru hrají tisíce lidiček, nemusí hráč zůstat sám. Může vstoupit do některého z mnoha klanů a zapojit se do klanových válek a politiky. Může se vypracovat od hodnosti nováčka až po velitele, který má práva řídit klanová vojska.

Přál bych vám zažít obrovskou klanovou bitvu, kdy se na mapě řežou stovky vojáků a skřetů a pod jejich nohama leží stovky mrtvolek. To se nedá popsat, to se musí zažít!

Tak neváhej a přidej se k početné komunitě! Bezplatná registrace je na webových stránkách www.panhradu.cz.

Pán Hradu

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře