Sobota, 13 dubna, 2024
DomůNovinkyČEZ se pokusí v Praze vytvořit světový rekord v počtu lidí telefonujících...

ČEZ se pokusí v Praze vytvořit světový rekord v počtu lidí telefonujících z mýdlové bubliny

Společnost ČEZ přiváží do Prahy světového rekordmana a profesionálního bublináře Matěje Kodeše, který vystoupí v rámci zahájení regionální roadshow. Ta je organizována při příležitosti spuštění nového operátora Mobil, který vstoupil na trh v polovině letošního října. Během svého vystoupení se Matěj Kodeš pokusí vytvořit světový rekord v počtu lidí telefonujících v mýdlové bublině.

Akce bude probíhat v úterý 5. 11. od 15:00 do 20:00 v prostorách obchodního Centra Chodov. Samotný pokus o vytvoření rekordu proběhne od 18:00 do 19:00 hodin. Po úvodním stanovení rekordu, jeho schválením agenturou Dobrý den a zanesení do České knihy rekordů budou postupně probíhat pokusy o jeho překonání ve dvanácti městech po celé České republice.

„Chceme vytvořit světový rekord v Praze a pak se ho pokusíme překonat v každém z dvanácti měst, která bublinář Matěj Kodeš navštíví. O tom, kde nakonec nejlepšího výsledku dosáhneme, rozhodnou sami návštěvníci akce, kteří se do show zapojí,“ komentuje akci Alan Svoboda, ředitel divize obchod ČEZ. Také on bude na akci spolu s ostatními účastníky usilovat o dosažení co největšího počtu telefonujících lidí v bublině.

V rámci svého vystoupení předvede Matěj Kodeš profesionální show, během které uvidí návštěvníci například kouřové bubliny, bublinové krychle či hvězdy a další bublinové efekty. Jako součást bublinářské show bude pro zájemce připraven workshop, na kterém se mohou naučit celou řadu triků, včetně receptů na namíchání vlastní bublinové směsi.

Na závěr proběhne pokus o překonání samotného rekordu, který spočívá v zavření co největšího počtu volajících lidí do mýdlové bubliny. A zde je prostor pro všechny Pražany. Čím víc jich přijde, tím spíš se povede vytvořit světový rekord právě v Praze. Všichni účastníci se navíc mohou nechat vyfotit v bublině od profesionálního fotografa. Jako poděkování za účast na vytvoření rekordu všichni dostanou malý dárek.

„Sázíme i na určitou rivalitu mezi městy a patriotismus místních. Soutěž odstartujeme v Praze, kde nastavíme laťku k překonání rekordu,“ doplňuje koncept roadshow Svoboda.

MatejKodesZdroj: TZ ČEZ

 

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře