Čtvrtek, 11 dubna, 2024
DomůNovinkyCestovatelský plánovač Sygic Travel nově podporuje 3D Touch

Cestovatelský plánovač Sygic Travel nově podporuje 3D Touch

Majitelé chytrých telefonů značky Apple, konkrétně modelů iPhone 6s, iPhone 6s Plus, iPhone 7 a iPhone 7 Plus mohou při plánování výletů a dovolených využít nově technologii 3D Touch v iOS aplikaci Sygic Travel. Ta umožňuje vytvořit výlet nebo otevřít poslední použitý itinerář přímo z domovské stránky mobilu. Stačí na ikonku aplikace namísto kliknutí více přitlačit.

3D Touch však usnadní i práci s uvnitř aplikace samotné. V nejrůznějších seznamech, například mezi hotely, turistickými místy nebo v nabídce prohlídek, si lidé prostřednictvím delšího stisku snadnou mohou zobrazit detail konkrétního místa nebo hotelu, aniž by jej museli plně otevřít. Rychle si tak lze zobrazit základní popisek nebo si zobrazit fotku. Stejný postup se dá použít i s externími odkazy.

iOS aplikaci Sygic Travel si doposud stáhlo 1,5 milionu lidí z celého světa a v posledním roce si ji nejvíce oblíbili uživatelé z USA, Francie a z Německa. V hlavní letní sezóně ji využije celkově až půl milionu uživatelů měsíčně, dodává Sygic.

[appbox appstore id519058033]

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře