Čeští a slovenští uživatelé Nokie 8.1 se mohou těšit na nejnovější Android 10


Čeští a slovenští uživatelé Nokie 8.1 se mohou těšit na nejnovější Android 10

HMD Global patří mezi nejpozornější výrobce, pokud jde o vydávání nejnovějších verzí operačního systému Android. Důkazem toho je nejnovější prohlášení, že firma dnes uvolnila pro české a slovenské majitele Nokie 8.1 aktualizaci na nejnovější Android 10.

Společnost HMD Global tak pokračuje ve svém příslibu dodávat vždy bezpečný a aktuální systém, díky kterému jsou telefony značky Nokia stále lepší a lepší. Další modely, které se dočkají nejnovější „desítky“, budou brzy následovat, viz infografika.

Update na Nokii 8.1 přináší Android 10 se všemi zásadními novinkami. Přítomna jsou nová gesta sloužící pro navigaci v systému, je zde také funkce Privacy Controls pro větší kontrolu osobních dat na jednom místě, takzvaný Focus mode pak přináší blokování rušivých aplikací v období, kdy se uživatel potřebuje soustředit na důležitější věci, a radost udělají „maličkosti“ jako vylepšený tmavý režim nebo možnost snadno a rychle odpovídat na zprávy z notifikačního centra.

The following two tabs change content below.

Mirek Kočí

Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.Comments are closed.Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.