Úterý, 25 června, 2024
DomůNovinkyV České republice se začíná prodávat dualSIM verze HTC One M8

V České republice se začíná prodávat dualSIM verze HTC One M8

České zastoupení společnosti HTC oznámilo, že očekáváná dualSIM verze aktuální vlajkové lodi HTC One (M8) vstupuje do prodeje. Od svého staršího sourozence se liší pouze podporou dvou SIM karet, nabídne tedy stejně kvalitní kovové tělo, dvojici fotoaparátů či Full HD displej.

Telefon běží na operačním systému Android KitKat a vedle prostředí HTC Sense 6 disponuje také zvukovou technologií BoomSound či fotografickým režimem Zoe.

DualSIM verze One (M8) se na českém trhu objevuje 3 měsíce po uvedení klasického (jednosimkového) modelu a chlubí se stejnými, nadstandardními parametry. Kvalitní kovové šasi doplňuje jemný pětipalcový Full HD displej a exkluzivní technologie jako Motion Launch, BlinkFeed či BoomSound z něj dělají jeden z nejlépe vybavených telefonů na trhu.

Nové HTC One (M8) s podporou dvou SIM se objeví v nabídce vybraných prodejců mobilních telefonů a elektroniky v barvě Gun Metal Grey. Jeho cena je stanovena na 17 999 Kč.

U vybraných prodejců včetně oficiálního brandshopu v Praze Na Poříčí jsou dostání také další barevné varianty jednosimkového modelu , a to Glacial Silver a Amber Rose Gold.

One5-500x324

Zdroj: HTC TZ

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře