Neděle, 9 června, 2024
DomůNovinkyČeská mobilní aplikace Surge se stala druhou nejlepší seznamkou, porazila i Tinder

Česká mobilní aplikace Surge se stala druhou nejlepší seznamkou, porazila i Tinder

Čeští vývojáři STRV, kteří se věnují vývoji mobilních a webových aplikací na americkém trhu, zažívají úspěch se svou mobilní aplikací Surge, seznamkou pro gaye. V testu americké společnosti Applause, která se věnuje testování mobilních aplikací, získala v konkurenci 97 seznamovacích aplikací druhé místo.

„Druhé místo na tvrdě konkurenčním americkém trhu nás nesmírně těší. Získat 83 bodů, kdy třetí umístěná aplikace Mingle získala 73 bodů a nejznámější aplikace na světě Tinder 39,5 bodů, je super výsledek pro náš tým! Aplikace je nyní již v černých číslech, denně na ní pracuje patnáctičlenný tým pod vedením spoluzakladatele a technického ředitele STRV Martina Štávy. Nyní se nám daří s aplikací růst na americkém trhu a v zemích západní Evropy, kdy měsíčně máme 340 000 aktivních uživatelů,“ říká k umístění aplikace David Semerád, CEO a spoluzakladatel STRV. STRV na aplikaci Surge (dříve Lavender) pracuje od roku 2013.

Do testování byly zahrnuty seznamky, které dosáhnuly na americkém Google Play a App Store více než 10 000 zákaznických recenzí. Hodnotitelé analyzovali 1,5 milionu zákaznických hodnocení silných a slabých stránek aplikací. Česká aplikace Surge získala 83 bodů, kdy průměrné bodové hodnocení bylo 44 bodů a nad 50 bodů získalo pouze 11 aplikací.

[appbox appstore id709551897]

[appbox googleplay com.lavendrapp.lavendr]

2 1

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře