Sobota, 11 května, 2024
DomůNovinkyČeská aplikace Livesport hlásí 24 milionů stažení

Česká aplikace Livesport hlásí 24 milionů stažení

Česká společnost Livesport zařadila do svého krátkého sportovního zpravodajství poprvé také zimní sporty. Zároveň hlásí rekordní návštěvnost. Její weby po celém světě navštěvuje měsíčně už 70 milionů uživatelů a mobilní aplikaci si stáhlo přes 24 milionů lidí.

Aktuálně Livesport uživatelům nabízí zdarma nejrychlejší sportovní informace a výsledky z 37 sportů. Nově jsou mezi nimi také biatlon, běh na lyžích, skoky na lyžích a alpské lyžování. Fanoušci je mohou sledovat jak na webu, tak v aplikaci. A to v téměř 30 světových jazycích, stejně jako ostatní sporty na Livesportu.

„Jedná se o první zimní sporty, které jsme do nabídky zařadili po více než deseti letech fungování služby. Ta vyrostla hlavně na nejpopulárnějších sportech, fotbalu a hokeji, ale reagujeme na to, že sílí i skupina fanoušků dalších sportů, kteří chtějí mít rychlé a spolehlivé zpravodajství z mnoha sportů neustále po ruce,“ říká Patrik Dzurenda, provozní ředitel společnosti.

Livesport je ryze česká firma a na trhu působí od roku 2006. Všechny své weby i mobilní aplikace vyvíjí ze své pražské centrály.

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře