Pondělí, 10 června, 2024
DomůNovinkyCES 2015: Tyto žárovky umí přehrávat hudbu, nebo zlepšit signál Wi-Fi

CES 2015: Tyto žárovky umí přehrávat hudbu, nebo zlepšit signál Wi-Fi

Společnost Sengled na výstavě CES ukázala revoluční žárovky Pulse, Pulse Solo a Sengled Boost, díky nimž můžete v místnosti zlepšit signál Wi-Fi, nebo si třeba přehrát svou oblíbenou skladbu. 

K přehrávání muziky slouží modely žárovek Pulse a Pulse Solo. Uvnitř nich najdeme integrované reproduktory od společnosti JBL. Abyste „chytré“ žárovky mohli ovládat, samozřejmě je nejdříve musíte spárovat se svým Androidem či iPhonem. K tomu poslouží příslušná aplikace a Bluetooth. Proces párování prý trvá jen několik sekund a poté může diskotéka začít.

Mezi další zajímavé novinky společnosti Sengled patří žárovka Sengled Boost, která zlepšuje signál Wi-Fi, a žárovka Sengled Snap, v níž je integrovaná IP kamera, mikrofón a reproduktor. Tento konkrétní model umí rozpoznávat tváře a na to konto začít nahrávat dění v místnosti. Záznam přitom lze ukládat přímo do cloudu.

Nejlevnější z řady chytrých žárovek Sengled bude Sengled Boost, za níž výrobce požaduje 49 dolarů. Cena žárovky Pulse byla stanovena na 59 dolarů. cena Pulse Solo by se pak pohybuje v rozmezí 79 – 169 dolarů. Kolik dáme za žárovku s kamerou výrobce Sengled zatím nesdělil.

lights

 

Martina Lipertová
Martina Lipertová
Redaktorka na volné noze, ale především vášnivá hráčka videoher na všech myslitelných herních platformách včetně Androidu a Applu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře